WSPÓŁPRACA

Są firmy i organizacje z którymi współpraca to sama radość.

Specjah Security nawiązuje współprace tylko z wybranymi i sprawdzonymi partnerami.

Poniżej prezentujemy część z nich.

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Ochrony

– to NGO jedyna taka organizacja w branży ochrony osób i mienia,  zrzesza na zasadach dobrowolności tyko ludzi chcących aktywnie promować to co najlepsze w tym zawodzie i działać na wielu płaszczyznach w celu poprawy i usprawnienia prywatnego sektora bezpieczeństwa, a w swych szeregach ma wielu specjalistów z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa.

EOD TECH

– Poszukujemy materiałów i urządzeń wybuchowych, materiałów i urządzeń zapalających, bojowych i przemysłowych środków trujących oraz innych substancji i przedmiotów stanowiących zagrożenie dla życia i zdrowia (CBRNE). Nasza oferta skierowana jest głównie do organizatorów imprez masowych. Prowadzimy szkolenia z zakresu zagrożeń związanych z materiałami i urządzeniami wybuchowymi. Mamy doświadczenie bojowe i procesowe – jesteśmy praktykami. Posiadamy opinię Wojskowego Instytutu Technicznego i Uzbrojenia. EOD TECH jest firmą założoną i prowadzoną przez weterana działań poza granicami kraju.

BOR GRUPA

– to kadra najwyższej klasy specjalistów, których misją jest świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie związanym z edukacją i zabezpieczeniem BEZPIECZEŃSTWA, i OCHRONY życia w warunkach, zarówno codziennego funkcjonowania, jak i w sytuacjach zagrożenia.

CERTE – Paweł Bilko

–  to firma zajmująca się od budowy stron internetowych, przez pozycjonowanie, a skończywszy na konsultingu z wybranych dziedzin w tym z zakresu bezpieczeństwa.